“Den Haag” krijgt oog voor ZZP’er…

by Karel on 16/03/2010

Ik heb onderstaand bericht opgepikt waaruit blijkt dat de trage moloch van de overheid zich langzamerhand van iets bewust gaat worden. Het is een begin, waar we zeker dankbaar gebruik van zullen maken!
Karel Hoenderdos

Donner: ZZP’ers zijn echte zelfstandigen

Bron: Regering.nl | Datum: 15-03-2010

Donner: ZZP’ers zijn echte zelfstandigen en die moeten we hulp bieden
Minister Donner heeft in een brief naar de Tweede Kamer over de arbeidsmarkt in Nederland laten weten dat ZZP’ers gezien moeten worden als echte ondernemers. In zijn brief van 12 maart schrijft Donner dat ZZP’ers hun verantwoordelijkheden nemen en andere markten opzoeken, zich scholen en samenwerkingsverbanden aangaan om zodoende sterker in de markt te staan.

In diezelfde brief geeft de minister ook aan dat sommige ZZP’ers het moeilijk hebben door de economische crisis en dat zij niet gewend zijn aan een gebrek aan opdrachten. Donner pleit er voor dat het Kabinet maatregelen neemt om ZZP’ers te helpen door knelpunten op te lossen.

ZZP Nederland heeft onlangs in een presentatie bij de Sociaal Economische Raad (SER) een aantal van deze knelpunten toegelicht en daarbij tevens diverse oplossingen aangedragen. Het begint er op te lijken dat het Kabinet zich bewust gaat worden van het belang van de 650.000 zelfstandigen in Nederland.

{ 1 comment… read it below or add one }

Ronald Lau 18/03/2010 at 03:22

Dag Lex,
Door het druke werk leven kan ik te weinig van die nieuwtjes op pikken.
Het is erg fijn dat het zo even in het kort, zo kan opgepakt worden.
Zo doo gaan,
Ronald

Leave a Comment

Previous post:

Next post: